• 2% z dane

• Podporte nás 2 % z dane

Dovoľujeme si Vás osloviť aj v roku 2018, so žiadosťou o poukázanie 2% z dane pre Občianske združenie Rodičia a priatelia ZŠ Pavlovce nad Uhom,  v súvislosti so zákonom č. 595/2003 Z.z. o daniach z príjmov, ktorý umožňuje fyzickým i právnickým osobám rozhodnúť sa a poukázať 2% zo zaplatenej dane na verejnoprospešné účely.

Takto získanými finančnými prostriedkami, môžeme našim deťom zabezpečiť v spolupráci so školou, aktivity na skvalitnenie vzdelávacieho procesu, ako aj plnohodnotné trávenie voľného času a podporu realizácie projektov, v súlade so stanovami OZ

2 % - ako nás môžete podporiť?

Zamestnanci: do 30. 4. 2018 zaslaním tlačiva  spolu s tlačivom Potvrdenie o zaplatení dane na príslušný daňový úrad podľa bydliska

Fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie, vyplnia príslušnú kolónku v daňovom priznaní a doručia ho na daňový úrad do 31. 3. 2018.

Tlačivo na rok 2017 (tu si stiahnite tlačivo na darovanie 2% dane za uplynulý rok 2017)

Všetky potrebné informácie a tlačivá nájdete na www.rozhodni.sk

Za Vašu ochotu, prípadné návrhy a pripomienky Vám vopred ďakujeme

Kontakt: