• Mgr. Erika Bartošová
      • Mgr. Erika BartošováUčiteľ
        Triedny učiteľ: II.B, II.C, III.C
        Erika.Bartosova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • PhDr., Mgr. Tomáš Doležal
      • PhDr., Mgr. Tomáš DoležalUčiteľ
        Triedny učiteľ: IX.A
        Tomas.Dolezal@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Gabriela Gencová
      • Mgr. Gabriela GencováUčiteľ
        Triedny učiteľ: VII.B
        Gabriela.Gencova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Ing. Eva Grajcárová
      • Ing. Eva Grajcárovázástupca pre nižšie sekundárne vzdelávanie
        Eva.Grajcarova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      •  Jana Gregušová
      • Jana Gregušovázástupca pre predprimárne vzdelávanie
        Jana.Gregusova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Alena Gröningerová
      • Mgr. Alena GröningerováUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.B, I.C, I.D
        Alena.Groningerova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      •  Kamila Halajčíková
      • Kamila HalajčíkováUčiteľ
        Triedny učiteľ: Materská škola
        Kamila.Halajcikova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • PhDr. Martina Horňáková
      • PhDr. Martina HorňákováUčiteľ
        Triedny učiteľ: IX.B, V.C, VII.A
        Martina.Hornakova@zspavlovceuh.sk
        Web stránkaFotoalbum
      • Ing. Jozef Hrabovský
      • Ing. Jozef HrabovskýUčiteľ
        Triedny učiteľ: VIII.B
        Jozef.Hrabovsky@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • PaedDr. Miroslav Kertés
      • PaedDr. Miroslav KertésUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.-IV.
        Miroslav.Kertes@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Jozefína Kočanová
      • Mgr. Jozefína Kočanovázástupca pre primárne vzdelávanie
        Jozefina.Kocanova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Tamara Kušnírová
      • Mgr. Tamara KušnírováUčiteľ
        Triedny učiteľ: III.B
        Tamara.Kusnirova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • PaedDr. Erika Zolotová
      • PaedDr. Erika ZolotováUčiteľ
        Triedny učiteľ: IV.B, IV.C
        Erika.Zolotova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Zuzana Ferencová
      • Mgr. Zuzana FerencováUčiteľ
        Triedny učiteľ: II.A
        Zuzana.Ferencova@zspavlovceuh.sk
        Fotoalbum
    • Počítadlo návštev

      Počet návštev: 5617978